katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

Bornova İnşaat

Bornova’da inşat sektörü oldukça gelişmiştir. Eski yerleşim birimlerinin etrafındaki yeni yerleşimler, son sistem modern ve depreme dayanıklı olarak inşa edilmektedirler. Bornova’nın çehresi bu yeni binalarla daha da görkemleşmektedir.

Şehirler kurulurken, önce imar planları yapılır. Kent,  nüfus artışı ve işyeri bakımından genişledikçe, imar planları da değişmektedir. Bunlar değişirken inşaat sektörü de gelişmeye başlıyor. Bornova’daki inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Büyükdağlar İnşaat’ta bu gelişmeye paralel olarak kendisini geliştirmiştir.

1995 yılında kurulduğunda kaba inşaat malzemeleri satışıyla işe başlayan Büyükdağlar İnşaat, bu gün Bornova’da yapı market olarak hizmet vermektedir. Plan, proje, hafriyat, inşaat malzemeleri satışıyla kendisini kanıtlamıştır.

Bornova inşaa
t sahası bakımından oldukça elverişli bir yapıya sahiptir. Sanayinin burada odaklanması, ulaşımın rahat oluşu, büyük kentlere gidiş yolu üzerinde olması, inşaat sektörünün burada gelişmesini sağlamıştır. Yeni binaların yapımının yanı sıra, kentin eski binalarının depreme dayanıklı olarak yeniden inşa edilmesi, inşaat firmalarının burada odaklanmasına neden olmuştur. Büyükdağlar İnşaat, uzun yılların vermiş olduğu deneyimle, temelden çatıya bir inşaat için ne gerekiyorsa hepsini bünyesinde bulunduran firmadır. Bu nedenle Bornova’daki inşaatların büyük bölümünde katkısı vardır.

Bornova inşaat

sektörünün gereksinim duyduğu malzemelerin, ülkemizde üretilenlerin en iyi markalarının bayiliğini de Büyükdağlar İnşaat yapmaktadır. Aradığınız her inşaat ürününün iyi markasını burada bulabilirsiniz.

bornova inşaat