katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

Hafriyat İnşaat

Hafriyatın  sözcük  anlamı  toprağı kazma ve taşımadır.Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi çalışmaları şekillendirme işine hafriyat denir. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projeler hafriyat  alanlarıdır.

Doğaya ve insana saygıyı ilke edinen İzmir  Bornova’daki  Büyükdağlar İnşaat, çevreye zarar vermeden büyük bir özenle üstlendiği hafriyat işlerini yapmaktadır.

Hafriyat Şirketimiz, her türlü şebeke hatları,atık su, yağmur suları, bina yıkım işlerini sorunsuzca ve başarılı bir biçimde yapabilmektedir.

Hafriyatın söz konusu olduğu durumlarda işin özelliğine göre ihtiyaç duyulabilecek araçlar; greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper, döner kepçeli kazıyıcılar, seyyar matkaplar ve damperli kamyonlardır.

İzmir Bornova’da bulunan Büyükdağlar İnşaatın makina parkı oldukça geniş ve son model araçlardan kuruludur.Bu araçlar uzman kullanıcılar tarafından verimli bir biçimde kullanılmaktadır. Hafriyat  Şirketimizden,İzmir’de kazı,inşaat, yıkım, enkaz kaldırma gibi projelerde hizmet alabilirsiniz.Müşterilerimize hızlı ve verimli çözüm planları sunmaktayız.Kazı alanlarının; toprak kayması, sudan koruma, yakın binaların kazıdan etkilenmesini önleyen tedbirleri alıyoruz.
Büyükdağlar İnşaat,Çevre ve orman Bakanlığı’nın yayımladığı “Hafriyat Toprağı,İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği”ne (Dayanak 2872 sayılı Çevre Kanununun 8.11.12. maddeleri) uygun Hafriyat İşleri yapmaktadır.

hafriyat inşaat