katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

Hafriyat Şirketleri

Toprak, taş, bina inşaatı, eski bina yıkımı gibi zeminleri kazma ve yıkma, taşıma, biçimlendirme islerine hafriyat denir. Bu işleri yapan kuruluşlar da hafriyat şirketleridir. Karayolu, baraj, demiryolu, bina inşaatı, madencilik gibi projelerin önemli bir bölümü hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makine ve taşıtlarla yapılmaktadır. Yapılacak işin özelliğine göre gereksinim duyulan araçlar; yükleyici, döner kepçeli kazıyıcılar, ekskavatör, skreyper, buldozer, greyder, seyyar matkaplar ve damperli kamyonlardır.

Büyükdağlar İnşaat binalarınızın hafriyat işlerini de büyük bir titizlikle yapmaktadır. Geniş ve son teknoloji araçlarla donatılmış makine parkıyla önde gelen hafriyat şirketlerindendir. Bu araçlar uzman kullanıcılar tarafından verimli şekilde kullanılmaktadır.

Hafriyat şirketleri, su, kanalizasyon gibi alt yapı hizmetleri, bina, fabrika hafriyatları, dolgu işlemleri, yarma – sabitleştirilme işlerini içeren geniş bir alandır. Günümüzde yol yapım işlerinde modern araçlarla büyük ve başarılı işler yapmaktadırlar. Bu anlamda hafriyat şirketleri her geçen gün araç parklarını yenileyerek, büyümelerine devam etmektedirler.

Büyükdağlar İnşaat, alt yapı ve şebeke hatları, bina hafriyat ve bina yıkımı işlerini sorunsuzca ve başarılı bir biçimde yapmaktadır. İşlerini tekniğine, yönetmeliklere uygunluğuna ve zamanında yapmayı ilke haline getirmiştir. Çevre ve Orman Bakanlığının yayımladığı “Hafriyat Toprağı ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği’ne” uygun olarak hafriyat işlerini yapmaktadır. Çalışmalarımız sırasında üçüncü kişilerin ve çevrenin zarar görmemesi için gerekli önlemleri almaktadır. Firmamızda müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Harfiyat Şirketleri