katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

FotoBuyutec

BÜYÜK DAĞLAR

HAKKIMIZDA

          Büyükdağlar Yapı Malzemeleri Petrol İnş.San.Tic.A.ş 1995 Yılında İzmir Bornova Doğanlar’da inşaat malzemeleri satışına başlamıştır. Firmamız kurulduğu ilk yıllarda kum, çakıl, çimento vb kaba malzemelerin ticaretini yapmıştır. Kurulduğu bölgenin talepleri ve günün ihtiyaçları doğrultusunda diğer inşaat malzemeleri satışına da başlamış ve 2005 yılında Büyükdağlar Yapı Market’i müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Böylece başta Batıçim A.Ş. olmak üzere, Filli Boya, Seramiksan, Ege Yıldız, Lafarge Dalsan, Çanakçılar,Akg gazbeton, Adell gibi inşaat sektörünce öncü bir çok markanın bayiliğini alarak ürün grubunu genişletmiş ve temelden çatıya tüm inşaat malzemeleri satışında lider konumuna gelmiştir. 

    Bünyesinde bir İnşaat Mühendisi ve bir Mimar bulunduran firmamız, profesyonel kadrosuyla Plan, Proje ve Taahhüt hizmeti de vermektedir. Ayrıca hafriyatta da uzman kadromuz ve iş makinalarımız tüm İzmir bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Büyükdağlar İnşaat, 17 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile dürüstlük ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma ilkelerini benimsemiştir.Sektördeki yerini, müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyata en iyi hizmeti sunarak sağlamlaştıran firmamız  , İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip sektöre yatırım yapmaya devam etmektedir.