katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

İzmirde İnşaat Malzemeleri

Yapılarda kullanılan malzemelerin tümü, inşaat malzemelerini oluşturmaktadır.

Arsa durumundan, mimarlık eseri durumuna gelinceye kadar kullanılan bu malzemeler, yapı market ve inşaat malzemesi satılan yerlerden temin edilmektedir.

İzmir Bornova’da faliyet gösteren BÜYÜKDAĞLAR  YAPI MARKET bu ürünleri, plan-proje ve hafriyat işlerini, sizi fazla yormadan herşeyi ayağınıza getirmektedir. Firmamız yapılan işin mükemmelliğine önem verir. Bayisi olduğumuz üretici firmalar, Türkiye’nin önde gelen, alanında uzman şirketleridir. İnşaat malzemesi alanında kendisini kanıtlamış markalardır.

Yapı Marketimiz; kısa, orta ve uzun sürede size ekonomik avantajlar sağlamaktadır. Sattığımız ürünler, sağlamlık, dayanıklılık ve fiyat konusunda tartışmasızdır.

Büyükdağlar Yapı Market İzmir’deki yapı marketler içerisinde tektir. Kadrosunda bulunan inşaat mühendisi ve mimarla plan – proje ve taahhüt hizmeti de vermektedir. Profesyonel kadromuzun titiz çalışmasıyla başarılı çalışmalar yapılmaktadır.

Firmamız , inşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat sektöründe, müşterilerimizin taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini arttırmak, onların memnuniyetini sağlamak için uzman kadrosu ve geniş iş makinası parkıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, kaba inşaat malzemeleri; kum, çakıl, çimento, demir, tuğla, alçı ürünleri, ince işçilik malzemeleri; seramik, fayans, boya, vitrifiye, nalburiye, hırdavat,izolayon malzemeleri ve diğer türlerin teminini sağlamaktadır.

Büyükdağlar Yapı Market,Seramiksan,Ege Yıldız,Adell, Weber markem, Batıçim, Filli Boya, Ode Yalıtım, AKG Gazbeton, Ozan Toprak Ürünleri Sanayii  gibi sektörün önde gelen markalarının bayiliğini İzmir Bornova çevresinde başarı ile yürütmektedir.

 İnşaat Malzemeleri marketimiz, ürün yelpazesini  uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.  Ayrıca firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, sektördeki gelişmeleri yakından takip edip,inşaat malzemeleri sektörüne yatırım yapmaktadır.

Büyükdağlar İnşaat Taah. San, ve Tic. Ltd.Şti. konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile daima en iyi fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla, İzmir’deki yapı Marketler içerisinde kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

inşaat malzemeleri