katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

İzmir İnşaat Malzemeleri

İnşaat malzemesi, yapı bileşenlerinin yapılmasında kullanılan işlenmemiş, doğal ya da yapı bileşeni özelliği kazanmayacak ölçüde işlenmiş gereçlerdir. Bu donatım malzemeleri yapılarda iki biçimde kullanılmaktadır: 1. Kaba inşaat malzemesi,2.  ince inşaat malzemesi. Kaba inşaat malzemeleri kum, çakıl, demir, tuğla, gaz beton…gibi. İnce inşaat malzemeleri, seramik, alçı, boya, musluklar, doğramalar…gibi.

İzmir inşaat malzemeler
i sektöründe hizmet veren Büyükdağlar İnşaat, yapılar için gerekli olan kaba ve ince inşaat malzemelerinin tümünün satışını yaparak, sizin değişik yerlerden malzeme almak için dolaşmamanızı sağlamaktadır. Aradığınız ve gereksinim duyduğunuz tüm malzemeleri burada bulabilirsiniz.

Yapıların temelden çatıya kadar olan çalışmalarında inşaat malzemesi gereklidir. Dayanıklı, kalıcı, kullanışlı binalar istiyorsak plan – proje aşamasından başlayıp, malzeme seçimine kadar her şeyi dikkatli ve özenli yapmalıyız. İzmir inşaat malzemeleri konusunda sağlam, kaliteli, modern tasarımlı ürünler bakımından zengin ve seçenekli bir yelpazeye sahiptir. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için inşaat malzemesi satan firmaları iyi tanıyıp ve seçmeliyiz.

Büyükdağlar İnşaat, kadrosunda bulundurduğu inşaat mühendisi ve mimarla, size plan projeden başlayarak, hafriyat, kaba inşaat malzemesi, ince inşaat malzemesi, çatı kaplaması, yalıtım konularında birikimlerini aktarmaya hazırdır. Yukarıda değindiğimiz gibi, sağlam, kullanışlı, estetik bir yapı istiyorsanız, bunları size sağlayacak firma, İzmir Bornova’da faaliyet gösteren Büyükdağlar İnşaattır.

İzmir İnşaat Malzemeleri

çok çeşitliliğe sahiptir demiştik. Büyükdağlar İnşaat, alanında kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış birçok ürünün bayiliğini yapmaktadır. Seramiksan, Ege Yıldız, AKG Gazbeton, Filli Boya, Batıçim, Floorpan, Ode, Adell,Mardav gibi ürünlerinsatışını yapmaktadır. Ayrıca gereksinim duyduğunuz hırdavat malzemelerini de bulundurmaktayız.

izmir inşaat malzemeleri