katalog inşaat malzemesi   iletişim  uye girişi  sipariş pdf

İzmir'de Yapı Market

Yapı market, binaların yapımında kullanılan tüm malzemeleri bünyesinde bulunduran mağazalardır.

Ülkemizdeki sosyo ekonomik ve kültürel değişim yeni alışveriş alışkanlıklarını beraberinde getirmektedir. Eskiden perakende sektöründe hizmet veren nalburlar, yerlerini yapı marketlere devretmeye başlamışlardır. İzmir’de yapı market olarak yerel ve uluslararası mağazalar zincirinin sayısı artmaktadır. Yeni yapı market formatları yaratma, tüketicilere kolay alışveriş olanağı sağlamaktadır. Derinlemesine ürün çeşitleriyle alternatif alışverişler sunulmaktadır.

Büyükdağlar Yapı Market, İzmir Bornova’da
18 yıldır, bina yapımı ve ev geliştirme malzemelerinin tüm çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. İzmir’de yapı marketler içerisinde yerel bazda en çok çeşidi, uygun fiyatlarla size ulaştırmanın çabası içindedir.

1990’lı yıllardan sonra hizmet sektörünün ekonomi içindeki payı artınca, ithalatın da serbestleşmesiyle yabancı kökenli ürünlerin ülkemize girmesi, girişimcileri yeni arayışlara itmiştir. İlk yapı market 1995 yılında İstanbul’da açılmış, bir yıl sonra da İzmir’de açılmıştır.

Kuruluşundan on yıl sonra Büyükdağlar Yapı Market, sektördeki kaliteli markaların bayiliği ile müşterilerinin hizmetine başlamıştır. Rakiplerin güçlü ve yoğun olduğu İzmir’de yapı market pazarında, güçlü bir konuma ve müşterilerimizin tercihi olmaya yönelik izlediğimiz yol; kaliteli ürün, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetidir.

Tüketici isteklerini ve gereksinimlerini karşılayacak kalitede hizmet vermek için müşterilerinizi ve hedef kitlenizi iyi tanımalısınız. Bunu yaparken bir takım harcamalarda bulunabilirsiniz ama uzun dönemde karlılık üzerinde etkili ve kalıcı olduğu görülecektir.

izmir de yapı market